Újabb kaposvári érem az uszonyosúszók világbajnokságáról!

Az uszonyosúszó világbajnokság  harmadik napján is fantasztikus eredmények születtek a magyar válogatott részéről. A kaposvári sportolók közül Lengyeltóti Bence a tegnapi ezüstérmét követően egy bronzéremmel gazdagodott a 400 méteres uszonyos gyorsúszáson. A mezőny erősségét is mutatja, hogy a távot a világcsúcstartó Aleksei Fedkin nyerte, akit szorosan követett a tegnapi 200 méteres távon világbajnoki címet nyert Christos Kalaitzopoulos és Lengyeltóti Bence.

Kaposvári uszonyosúszók a válogatottban

Két versenyen is vízbe szálltak a közelmúltban Kecskeméten a kaposvári Adorján SE uszonyos és búvárúszói. A Poseidon Kupa a kisebbek, vagyis a cápa és gyermek korosztályok számára adott versenyzési lehetőséget, a Tavasz Bajnokságon pedig a serdülő, az ifjúsági, a junior és felnőtt sportolók részére volt remek erőfelmérő.